yükleniyor
Ulupınar Kooperatifi
Şimdi Katıl Oturum Aç Sepet

İade Şartları

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tam ve eksiksiz bir şekilde karşılamaya çalıştığımız bu sitede yine de karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz; 
 
 ? Satılan ürünün iade işlemlerinin düzgün bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşteri siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeli kargo paketinde yada ambalajında herhangi bir kırılma, bozulma, kutunun açılması, ezilme gibi durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.
 
 ? Satılan ürünlerin iadesi sadece aşağıdaki durumlarda mümkündür:     
 
1. Satılan üründe fabrikasyon hatası olması,
 
2. Satılan ürünün nakliyat esnasında zarar görmesi,
 
Ürünün  ambalajı açılmadan, tahrip etmeden ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14(ondört)gün içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Bu gibi iade durumlarında ürün, kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.  
 
S.S. Ulupınar Çevre Koruma Geliştirme ve İşletme Koop.'den satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde iade edebilirsiniz.
 
1. İade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden 14 gün için geçerlidir.
 
2. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak malın kusurlu çıkması durumunda iade masrafları S.S. Ulupınar Çevre Koruma Geliştirme ve İşletme Koop. tarafından karşılanır.
 
3. İade işlemi, ürünün S.S. Ulupınar Çevre Koruma Geliştirme ve İşletme Koop.'ne ulaşması ile başlar. S.S. Ulupınar Çevre Koruma Geliştirme ve İşletme Koop. ekibi iade işlemini değerlendirip kısa süre içinde size sonuçla ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemlerin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama 10 iş günü sürmektedir.